Views Custom Table (2.0.6-beta2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Date format
sr: Формат датума

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
