Views Custom Table (2.0.7) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Custom
lt: Savitas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Table
lt: Lentelė

en: Entity
lt: Esybė

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Time ago
lt: Prieš

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date
