Views Custom Table (2.0.7) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
