Views Custom Table (2.0.7) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Table
sq: Tabela

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
