Views Custom Table (2.0.8) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Save
tr: Kaydet

en: Views
tr: Görünümler

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Database
tr: Veritabanı

en: Custom
tr: Özel

en: %time ago
tr: %time önce

en: Table
tr: Tablo

en: Entity
tr: Nesne

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Time ago
tr: Zaman önce

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi

en: Time ago (with "ago" appended)
tr: Zaman önce (sonuna "önce" eklenmiş olarak)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
tr: Zaman aralığı (sonuna "önce/dolayı" eklenmiş olarak)

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: %time hence
tr: %time zamanından itibaren

en: Time hence
tr: Zamandan itibaren

en: Time hence (with "hence" appended)
tr: Belirli bir zamandan itibaren (sonuna "itibaren" eklenmiş olarak)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
tr: Zaman aralığı (ilerideki tarihlerin başına "-" eklenir)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
tr: Zaman aralığı (geçmişteki tarihlerin başına "-" eklenir)

en: Edit Relations
tr: İlişkileri Düzenle

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
tr: "Özel" olursa, tarih biçimleri için <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP belgelerine</a> bakın. Aksi takdirde, görüntülenecek farklı zaman birimlerinin sayısını girin; varsayılan olarak 2'dir.

en: Timezone to be used for date output.
tr: Tarih çıktısı için kullanılacak saat dilimi.

en: - Default site/user timezone -
tr: - Varsayılan site/kullanıcı saat dilimi -

en: @name format: @date
tr: @name biçimi: @date
