Views Custom Table (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ
