Views Custom Table (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Save
be: Захаваць

en: Date format
be: Фармат даты

en: Database
be: База дадзеных

en: Custom
be: Паводле настроек

en: %time ago
be: %time таму

en: Table
be: Табліца

en: Entity
be: Сутнасць

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Time ago
be: У мінулым часе

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Time ago (with "ago" appended)
be: У мінулым часе (з далучаным "мінулым")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
be: Прамежак часу (з далучаным "у мінулым/з гэтага")

en: %time hence
be: %time з гэтага часу

en: Time hence
be: З гэтага часу

en: Time hence (with "hence" appended)
be: З гэтага часу (з далучаным "з гэтага")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (будучыя даты маюць устаўку "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (былыя даты маюць устаўку "-")
