Views Custom Table (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نماها

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Custom
fa: سفارشی

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Table
fa: جدول

en: Entity
fa: عنصر

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ
