Views Custom Table (8.x-1.6) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
