Views Custom Table (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
