Views Custom Table (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Table
kk: Кесте

en: Language code
kk: Тілдің коды
