View Marquee (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Views
ar: العرض

en: Up
ar: أعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Row class
ar: تنسيق الصف
