View Marquee (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Up
gl: Arriba

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información

en: Direction
gl: Dirección
