View Marquee (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Up
el: Επάνω

en: Down
el: Κάτω

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί

en: Direction
el: Κατεύθυνση
