View Marquee (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: Direction
hr: Smjer
