View Marquee (2.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Views
id: View

en: Up
id: Ke atas

en: Down
id: Ke bawah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang

en: Behavior
id: Perilaku

en: Direction
id: Arah

en: Row class
id: Kelas baris
