View Marquee (8.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls

en: Direction
ca: Direcció

en: Row class
ca: Classe de la fila
