View Marquee (8.1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Direction
eu: Helbidea

en: Alternate
eu: Txandakatu
