View Marquee (8.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
