View Marquee (8.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Para baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre

en: Behavior
pt: Comportamento

en: Direction
pt: Direção

en: Row class
pt: Classe da linha
