View Marquee (8.1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre

en: Direction
ro: Direcție

en: Row class
ro: Clasă rând
