View Marquee (8.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Scroll
ug: سىيرىلما
