View Marquee (8.1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Row class
bo: ཕྲེང་གི་སྒྲིག་གཞི
