View Marquee (8.1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
