View Marquee (8.1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Up
fr: Haut

en: Down
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: About
fr: À propos

en: Behavior
fr: Comportement

en: Scroll
fr: Défilement

en: Alternate
fr: Alterner

en: Row class
fr: Classe de ligne

en: Scroll speed
fr: Vitesse de défilement
