View Marquee (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Direction
et: Suund

en: Row class
et: Rea klass

en: Scroll speed
et: Kerimiskiirus
