View Marquee (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Up
ja: 上へ

en: Down
ja: 下へ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Behavior
ja: 動作

en: Direction
ja: 方向

en: Row class
ja: 行のクラス

en: Scroll speed
ja: スクロール速度
