View Marquee (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Up
sv: Upp

en: Down
sv: Ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Behavior
sv: Beteende

en: Direction
sv: Riktning

en: Row class
sv: Klass för rad
