View Marquee (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Views
jv: View

en: Up
jv: Munggah

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Direction
jv: Arah
