View Marquee (8.1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Up
oc: Naut

en: Down
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: Direction
oc: Direccion

en: Row class
oc: Classa de linha
