View Media Default Arguments (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: About
ca: Detalls

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: Load default filter from term page
ca: Carrega el filtre predeterminat de la pàgina de terme

en: Multiple-value handling
ca: Maneig de múltiples valors

en: Filter to items that share all terms
ca: Filtra als elements que comparteixen tots els termes

en: Filter to items that share any term
ca: Filtra a elements que comparteixen qualsevol terme
