View Media Default Arguments (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: About
et: Programmist

en: Load default filter from term page
et: Lae vaikimisi filter termi lehelt

en: Multiple-value handling
et: Mitmikväärtuste käsitlemine
