View Media Default Arguments (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: About
fi: Tietoja

en: Limit terms by vocabulary
fi: Rajoita termejä sanastoittain

en: Load default filter from term page
fi: Lataa oletussuodatin termin sivulta

en: Multiple-value handling
fi: Moniarvoisuuden hallinta

en: Filter to items that share all terms
fi: Suodata tuloksiin jotka jakavat kaikki arvot

en: Filter to items that share any term
fi: Suodata tuloksiin, jotka jakavat minkä tahansa arvoista
