View Media Default Arguments (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: About
fr: À propos

en: Limit terms by vocabulary
fr: Limiter les termes par vocabulaire

en: Load default filter from term page
fr: Charger le filtre par défaut depuis la page du terme

en: Multiple-value handling
fr: Gestion à valeur multiple.

en: Filter to items that share all terms
fr: Filtrer par éléments qui partagent tous les termes

en: Filter to items that share any term
fr: Filtrer par éléments qui partagent n'importe quel terme
