View Media Default Arguments (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: About
gl: Información

en: Limit terms by vocabulary
gl: Limitar os termos por vocabulario

en: Load default filter from term page
gl: Cargar filtro predeterminado da páxina de térmo
