View Media Default Arguments (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Views
id: View

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: About
id: Tentang

en: Limit terms by vocabulary
id: Batasi istilah dengan kosa kata

en: Load default filter from term page
id: Muat filter default dari halaman istilah

en: Multiple-value handling
id: Penanganan beberapa nilai

en: Filter to items that share all terms
id: Memfilter ke item yang memiliki semua istilah yang sama

en: Filter to items that share any term
id: Filter ke item yang memiliki istilah yang sama
