View Media Default Arguments (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: About
ja: アバウト

en: Limit terms by vocabulary
ja: ボキャブラリーでタームを制限

en: Load default filter from term page
ja: タームページからデフォルトのフィルターを読み込み

en: Multiple-value handling
ja: 複数の値の取り扱い

en: Filter to items that share all terms
ja: すべてのタームを共有するアイテムに絞り込む

en: Filter to items that share any term
ja: いずれかのアイテムを共有するアイテムに絞り込む
