View Media Default Arguments (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: About
nl: Over

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen
