View Media Default Arguments (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Views
pt: Visualizações

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: About
pt: Sobre

en: Limit terms by vocabulary
pt: Limitar termos por vocabulário

en: Filter to items that share all terms
pt: Filtrar para itens que partilham todos os termos
