View Mode Page (4.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Languages
bs: Jezici

en: Broken
bs: Slomljen
