View Mode Page (4.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Other
et: Muu

en: Pattern
et: Muster

en: Languages
et: Keeled

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Broken
et: Katkine

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu
