View Mode Page (4.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
