View Mode Page (4.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Other
ka: სხვა

en: Languages
ka: ენები
