View Mode Page (4.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Broken
kn: ತುಂಡಾದ
