View Mode Page (4.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Other
lt: Kiti

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Broken
lt: Sugedęs

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra
