View Mode Page (4.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
