View Mode Page (4.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
