View Mode Page (4.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
