View Mode Page (4.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Conditions
ro: Condiții

en: Other
ro: Altele

en: Pattern
ro: Model

en: Languages
ro: Limbi

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Broken
ro: Deteriorare

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Broken/Missing
ro: Deteriorat/Lipsă
