View Mode Page (4.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Other
tr: Diğer

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Languages
tr: Diller

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Broken
tr: Bozuk

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Broken/Missing
tr: Bozuk/Eksik
